Трохи про нас

наша історія

Ласкаво просимо на KVAN/design

Kvan/design – це інтернет-магазин орієнтований на роботу з молодими українськими брендами. Свій початок наша платформа бере від створення свого бренду KVAN.design, який поєднує комфорт і стиль. У нашому магазині можна знайти трендові моделі речей за доступними цінами.

Наша місія довести що «made in Ukraine» це стильно, доступно та якісно. Український виробник вийшов зовсім на новий рівень пошиття та моделювання.
Ми пропонуємо вам:

  • інтернет-магазин із широким асортиментом товарів;
  • власне виробництво одягу;
  • партнерство з молодими брендами.
Надихаемося вашими

Побажаннями

що ми можемо розповісти

про себе

Ми – молодий український бренд, який лише виходить на ринок. Щодня з раннього ранку і до пізнього вечора ми займаємося розробкою нових чоловічих та жіночих моделей відповідно до тенденцій сучасного світу. Ми намагаємося знайти підхід до кожного, підкреслити індивідуальність та створити найзручніші моделі.

0
Задовільні Клієнти
0
Шикарних Моделей
0
Магазин
станьте частиною нашої

Спільноти

вони залишились щасливі

Прекрасный продавец, быстрая доставка и обратная связь ❤️
Помогли с выбором и без проблем обменяли товар в размере S на более подходящий размер XS.
Уникальная клиентоориентированность, просто ? за свои деньги, рекомендую от всей души ???

kripli

Дякую за роботу! Продавець на всі питання відповіла швидко та вичерпно, доставка дуже оперативна! Красиво запаковано! Я дуже задоволена покупкою! Дякую!

katy-kat

Приємний Продавець, ввічливий. Вся інформація була надана на вимогу. Отримала чудове плаття, яке повністю відповідає опису. Раджу співпрацювати!

viravolodumurivna

вгору