Політика повернення

 

Політика повернення

Вітаємо вас на сторінці політики повернення інтернет-магазину Kvan Design. Ми цінуємо ваше довір’я та хочемо зробити ваші покупки на нашому сайті якомога зручнішими та задовольняючими. Нижче ви знайдете важливу інформацію про процедуру повернення товарів.

Терміни та умови повернення

Повернення товарів за замовленням: Ви можете повернути товари, які вам не підійшли або не відповідають вашим очікуванням, протягом 14 днів з дати отримання замовлення.

Стан товарів: Товар повинен бути в новому, невикористаному стані, з усіма етикетками та упаковкою. Будь ласка, зберігайте оригінальну упаковку для зручності повернення.

Вартість повернення: Ви несете відповідальність за витрати на повернення товарів, які не мають дефектів або пошкоджень. У випадку дефектів або помилкової доставки з нашого боку, ми здійснимо повернення коштів, а також відшкодуємо вартість повернення.

Процес повернення

Звернення до служби підтримки: Перш ніж повертати товар, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки за адресою [email protected]. Вкажіть номер вашого замовлення та причину повернення.

Підготовка до повернення: Збережіть оригінальну упаковку товару та запакуйте його надійно. Додайте до посилки інформацію з номером замовлення.

Відправлення товару: Відправте повернений товар на нашу адресу, яку ви отримаєте від нашої служби підтримки. Рекомендуємо використовувати служби доставки з можливістю відстеження відправлення.

Обробка повернення

Після отримання поверненого товару ми перевіримо його стан та здійснимо повернення коштів на ваш рахунок протягом 5-7 робочих днів з моменту отримання товару. Ви отримаєте сповіщення електронною поштою про проведення повернення.

Контакти

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо процедури повернення або ви хочете звернутися до нашої служби підтримки, будь ласка, напишіть нам на адресу [email protected] або зателефонуйте за номером +380638777102.

Дякуємо, що обрали Kvan Design для своїх покупок. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити вас високоякісним сервісом та задоволенням від покупок.

 

вгору